Csíki Sör Kupa

Frissítve:
2018. február 4.
2018. március 31.

Dávid visszaemlékezése és élményei alapján számolunk be nektek játékosunk hosszú idő után újra eldobott nyilairól. "Új" lebonyolításban rendezték meg a kecskeméti soft versenyt, főág-vigaszágas rendszerben állt a dobóvonal mögé a 34 (?) játékos.

Az első körben, a főágon egy fiatalemberrel játszhatott, mely meccset 3-1-re, kicsit döcögős, enyhén lámpalázasan tudott megnyerni. A lényeg, hogy meglett a meccs.

A második körben Molnár István "Pooky" egyelőre leküzdhetetlen akadálynak bizonyult számára. Viszonylag sima 0-4! Sajnos itt nem sok köze volt az első 2 leghez, ami a kedvét is elvette a játékosunknak; nem találtam triplát csak 1-es szektorból. A harmadik legben a kiszálló elvétését „Pooky” egyből büntette, a negyediket első pályáról hozta, így véget ért a főág Dávid számára.

A vigaszágon az első ellenfél ellen - mondhatjuk - jobban ment, a kiszállók 1-2 nyílból megjöttek habár „a tömeg néha akadozott”! A 3-1-es győzelemmel helyenként elégedettebb volt, bár a kerekítés néhol gondot okozott, azért a D1 és a D 12 elsőre jött, és 75-ről 3 nyíllal megoldotta: 15-20-D20 a meccset.

A következő mérkőzés sajnos a végállomást jelentette! Ellenfele a tömeget csak-csak hozta a kiszállóval bajban volt! Sajnos nehezen ért oda Dávid is a kiszállóra, 2-3 lett a vége, viszont 2-3 köre volt a meccshez, nem sikerült!

„Összességében jó volt ismét versenyezni, érezni a drukkot a "tétet" viszont arra is remek volt, hogy rámutasson a hiányosságokra. (A reggel 4 órás kelés nem biztos, hogy segít az este 6 órási meccsen koncentrálni)”